Juvelyriniai dirbiniai iš aukso


Mūsų salone siūlome įsigyti aukso, sidabro, gintaro papuošalų bei sidabro indų ir stalo įrankių. Čia rasite auksinių sužadėtuvių žiedų su brangakmeniais, klasikinio bei modernaus dizaino auksinių žiedų, auskarų, pakabukų, inkrustuotų brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis, auksinių grandinėlių, apyrankių, segių. Galime pasiūlyti įsigyti populiariųjų KARATOV ir SOKOLOV prekės ženklo aukso gaminių, pagamintų Rusijoje.

auskarų gamyba vilniuje
Auksiniai žiedai Vilniuje

Sidabro ir gintaro gaminiai


Mūsų juvelyrikos namuose tikrai išsirinksite kažką sau ar dovanų artimajam iš plataus sidabrinių papuošalų asortimento: sidabro žiedų, auskarų, grandinėlių, apyrankių, pakabukų, vėrinių. O jei esate gintaro gerbėjas ar ieškote lauktuvių iš Lietuvos – pasiūlysime pasidairyti po gintarinių papuošalų ir dirbinių vitrinas.

Juvelyrinių dirbinių įvairovė


Prekiaujame vienetiniais autoriniais aukso ir sidabro juvelyrikos darbais, taip pat galime pasiūlyti retesnių ir įdomesnių supirktų ar komisinių juvelyrinių dirbinių.
Prekių vitrinas nuolat pildome bei atnaujiname naujomis prekėmis.
Išsamiai konsultuojame ir padedame Jums išsirinkti tinkamiausią papuošalą!
Juvelyrikos gaminius ir papuošalus galite apžiūrėti ir įsigyti mūsų salone Vilniuje bei internetu - elektroninėje parduotuvėje.

Juvelyrikos gaminių rezervacija


Jeigu norėtumėte rezervuoti patikusį juvelyrikos dirbinį internetu ir įsigyti jį fizinėje parduotuvėje, susisiekite su mumis!

Vilnius, Kalvarijų g. 59

I-V 09:00-17:00
 VI 09:00-14:00
VII nedirbame

Puslapio autorius:

Puslapio autorius