Juvelyriniai dirbiniai iš aukso

Mūsų salone galite įsigyti įvairiausių papuošalų iš aukso. Čia rasite auksinių sužadėtuvių žiedų su brangakmeniais, išsirinksite ar pagal pageidavimą juvelyras pagamins vestuvinius žiedus. Platus pasirinkimas klasikinio bei modernaus dizaino auksinių žiedų, auskarų, pakabukų, auksinių grandinėlių, apyrankių, segių. Galime pasiūlyti juvelyrikos gaminių inkrustuotų brangakmeniais, įvairiais natūraliais akmenimis. Prekiaujame populiariųjų KARATOV ir SOKOLOV prekės ženklų aukso gaminiais, pagamintais Rusijoje.

Auksinių auskarų gamyba Vilniuje
Sidabriniai auskarai Vilniuje

Sidabro ir gintaro gaminiai

Mūsų juvelyrikos namuose tikrai išsirinksite kažką sau ar dovanų artimajam iš plataus sidabrinių papuošalų asortimento: sidabro žiedų, auskarų, grandinėlių, apyrankių, pakabukų, vėrinių. Čia rasite sidabrinių indų, stalo įrankių. O jei esate gintaro gerbėjas ar ieškote lauktuvių iš Lietuvos – pasiūlysime pasidairyti po gintarinių papuošalų ir dirbinių vitrinas.

Juvelyrinių dirbinių įvairovė

Prekiaujame vienetiniais autoriniais aukso ir sidabro juvelyrikos darbais, taip pat galime pasiūlyti retesnių ir įdomesnių supirktų ar komisinių juvelyrinių dirbinių.
Prekių vitrinas nuolat pildome bei atnaujiname naujomis prekėmis.
Išsamiai konsultuojame ir padedame Jums išsirinkti tinkamiausią papuošalą!
Juvelyrikos gaminius ir papuošalus galite apžiūrėti ir įsigyti mūsų salone Vilniuje bei internetu - elektroninėje parduotuvėje.

Juvelyrikos gaminių rezervacija

Jeigu norėtumėte rezervuoti patikusį juvelyrikos dirbinį internetu ir įsigyti jį salone, susisiekite su mumis!